Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
NEOBYČEJNÝ SLABIKÁŘ - 1. díl
Novinka roku 2019

NEOBYČEJNÝ SLABIKÁŘ - 1. díl

94.72% (53 hodnocení)
Slabikář slouží pro všechny metody čtení, lze jej použít v prvním i druhém ročníku ZŠ. Autorka: Mária Navrátilová, plnobarevná publikace: 108 stran, formát: A4, pevná vazba. VYBERTE SI PROSÍM VARIANTU DLE TYPU NÁKUPU (škola vs. soukromá osoba). Jako soukromá osoba můžete také uplatnit slevový voucher ze slevomat.cz - více info níže.
190,00 Kč (7.7 EUR )
katalogové číslo: 2211
EAN: 9788087722211
cena bez DPH:172,73 Kč (7 EUR )
cena vč. DPH:190,00 Kč (7.7 EUR )
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

NOVINKA ROKU 2019 !

Slabikář slouží pro všechny metody čtení, lze jej použít v prvním i druhém ročníku ZŠ. Proč Neobyčejný? Slabikář je plný poutavých příběhů z reálného života dětí i dospělých, dále příběhů pohádkových, dobrodružných, někdy až detektivních. Texty plné libozvučných slov přímo vybízejí k dramatizaci textu či dramatickému čtení. Jednou se školní třída promění v chrpové pole a děti v chrpové víly, jindy vás pohltí bouřlivá atmosféra závodů Formule 1 nebo se najednou ocitnete na povrchu Měsíce. Knihu zdobí ilustrace čtyř autorů osobitých stylů, které podbarvují záměr příběhu a dále jej rozvíjejí. UMOŽŇUJÍ dětem ponořit se do svých představ a rozvíjet je dál ve své fantazii.


Sestavila: Mária Navrátilová
Autoři: Mária Navrátilová, Gabriela Hofmannová, Leona Vejsová, Vladimíra Kupčíková, Nikola Navrátil
Verše: Leona Vejsová, učitelka a básník; Miloš Kratochvíl, spisovatel, scenárista a básník; Jaroslav Hutka, český písničkář a básník; Josef Kvičera, učitel a básník
Ilustrace: Jaroslav Soumar, ilustrátor; Eva Sýkorová-Pekárková, akademická malířka; Tomáš Řízek, ilustrátor, malíř a grafik; Šárka Poláková, ilustrátorka z MARKETING123.cz; Leoš Konáš, ilustrátor
Grafická úprava písma: Blanka Marešová
Grafická úprava a DTP MiniMaxstudio, Praha 4

 

Speciální akce na SLEVOMAT.cz

Připravili jsme pro Vás speciální akci na portále slevomat.cz Jako fyzická osoba můžete nyní zakoupit oba díly Neobyčejného slabikáře za zvýhodněnou cenu. Nabídku naleznete na adrese: https://www.slevomat.cz/podnik/153030-sfumato

 

Slavnostní křest Slabikáře

V sobotu 16. listopadu 2019 se konala slavnostní prezentace NOVÉHO SLABIKÁŘE z dílny vzdělávacího institutu ABC Music v.o.s. Křest proběhl v sídle společnosti, tedy v Základní škole na Nedvědově náměstí 140/13, Praha 4 - Podolí. Knihu s přáním mnoha spokojených čtenářských duší pokřtili Ondřej Havelka a Martin Zbrožek z Melody Makers, gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi a Monica Bubna-Litic. Záštitu nad Neobyčejným slabikářem převzala Moravská ústředna Brno.

Součástí slavnostní prezentace byla také autogramiáda - návštěvníci křtu se zde mohli osobně setkat s autory textů a ilustrátory slabikáře. Nechyběly ani ukázky ze slabikáře v podání hlavní autorky knihy, PaedDr. Márie Navrátilové. Hosté pak také mohli zhlédnout ukázková videa z výuky dětí předškolního věku. Všichni hosté odcházeli se Slabikářem v ruce, nadšení přitom byli také z hudebního programu, slavnostní výzdoby i bohatého rautu.

Tímto bychom ještě jednou rádi poděkovali všem, kteří se na organizaci této jedinečné akce podíleli, kmotrům slabikáře i všem účastníkům, s nimiž jsme mohli tuto slavnostní chvíli oslavit.

 

 

Zpětnou vazbu od rodičů a učitelů naleznete pod odkazem:

http://www.sfumato.cz/zpetna-vazba-neobycejny-slabikar.html

 

Fotogalerie ze slavnostního křtu:

http://www.vyukove-materialy.cz/sfumato/krest-neobycejneho-slabikare-maria-navratilova/

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X
Používáme cookies
Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.
SOUHLASÍM
nesouhlasím