Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
NEOBYČEJNÝ SLABIKÁŘ - 1. díl
Slabikář - I. díl

NEOBYČEJNÝ SLABIKÁŘ - 1. díl

91.67% (60 hodnocení)
Slabikář slouží pro všechny metody čtení, lze jej použít v prvním i druhém ročníku ZŠ. Autorka: Mária Navrátilová, plnobarevná publikace: 108 stran, formát: A4, pevná vazba. VYBERTE SI PROSÍM VARIANTU DLE TYPU NÁKUPU (škola vs. soukromá osoba). Jako soukromá osoba můžete také uplatnit slevový voucher ze slevomat.cz - více info níže.
215,00 Kč (8.9 EUR )
cena bez DPH:195,45 Kč (8.1 EUR )
cena vč. DPH:215,00 Kč (8.9 EUR )
katalogové číslo: 2211
EAN: 9788087722211
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Slabikář slouží pro všechny metody čtení, lze jej použít v prvním i druhém ročníku ZŠ. Proč Neobyčejný? Slabikář je plný poutavých příběhů z reálného života dětí i dospělých, dále příběhů pohádkových, dobrodružných, někdy až detektivních. Texty plné libozvučných slov přímo vybízejí k dramatizaci textu či dramatickému čtení. Jednou se školní třída promění v chrpové pole a děti v chrpové víly, jindy vás pohltí bouřlivá atmosféra závodů Formule 1 nebo se najednou ocitnete na povrchu Měsíce. Knihu zdobí ilustrace čtyř autorů osobitých stylů, které podbarvují záměr příběhu a dále jej rozvíjejí. UMOŽŇUJÍ dětem ponořit se do svých představ a rozvíjet je dál ve své fantazii.


Sestavila: Mária Navrátilová
Autoři: Mária Navrátilová, Gabriela Hofmannová, Leona Vejsová, Vladimíra Kupčíková, Nikola Navrátil
Verše: Leona Vejsová, učitelka a básník; Miloš Kratochvíl, spisovatel, scenárista a básník; Jaroslav Hutka, český písničkář a básník; Josef Kvičera, učitel a básník
Ilustrace: Jaroslav Soumar, ilustrátor; Eva Sýkorová-Pekárková, akademická malířka; Tomáš Řízek, ilustrátor, malíř a grafik; Šárka Poláková, ilustrátorka z MARKETING123.cz; Leoš Konáš, ilustrátor
Grafická úprava písma: Blanka Marešová
Grafická úprava a DTP MiniMaxstudio, Praha 4

 

DÁREK - Karty do ruky pro vyvozování písmen a slovíčka ke slabikáři

Pod odkazem máte i soubor slov, slovních spojení, která jsou vhodná pro čtení z tabule před tím, než budete článek číst ze slabikáře. Žáci si na těchto slovíčkách natrénují slova s předložkami či se spodobou znělosti. Pro kvalitnější čtení s porozuměním doporučujeme, aby dospělí vstupovali do textu svými otázkami objasňujícími význam čteného. V případě potřeby si materiál vytiskněte a používejte v listinné podobě, nedoporučujeme čtení z obrazovky.

MATERIÁLY KE STAŽENÍ NALEZNETE POD ODKAZEM:
https://drive.google.com/drive/folders/1FJZPRLFAww8gf4x8olw05HtFANA31IOk

 

Speciální akce na SLEVOMAT.cz

Připravili jsme pro Vás speciální akci na portále slevomat.cz Jako fyzická osoba můžete nyní zakoupit oba díly Neobyčejného slabikáře za zvýhodněnou cenu. Nabídku naleznete na adrese: https://www.slevomat.cz/podnik/153030-sfumato

 

Slavnostní křest Slabikáře

V sobotu 16. listopadu 2019 se konala slavnostní prezentace NOVÉHO SLABIKÁŘE z dílny vzdělávacího institutu ABC Music v.o.s. Křest proběhl v sídle společnosti, tedy v Základní škole na Nedvědově náměstí 140/13, Praha 4 - Podolí. Knihu s přáním mnoha spokojených čtenářských duší pokřtili Ondřej Havelka a Martin Zbrožek z Melody Makers, gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi a Monica Bubna-Litic. Záštitu nad Neobyčejným slabikářem převzala Moravská ústředna Brno.

Součástí slavnostní prezentace byla také autogramiáda - návštěvníci křtu se zde mohli osobně setkat s autory textů a ilustrátory slabikáře. Nechyběly ani ukázky ze slabikáře v podání hlavní autorky knihy, PaedDr. Márie Navrátilové. Hosté pak také mohli zhlédnout ukázková videa z výuky dětí předškolního věku. Všichni hosté odcházeli se Slabikářem v ruce, nadšení přitom byli také z hudebního programu, slavnostní výzdoby i bohatého rautu.

Tímto bychom ještě jednou rádi poděkovali všem, kteří se na organizaci této jedinečné akce podíleli, kmotrům slabikáře i všem účastníkům, s nimiž jsme mohli tuto slavnostní chvíli oslavit.

 

 

Zpětnou vazbu od rodičů a učitelů naleznete pod odkazem:

http://www.sfumato.cz/zpetna-vazba-neobycejny-slabikar.html

 

Fotogalerie ze slavnostního křtu:

http://www.vyukove-materialy.cz/sfumato/krest-neobycejneho-slabikare-maria-navratilova/

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X
Používáme cookies
Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.
SOUHLASÍM
nesouhlasím